کیفیت عسل طبیعی کندیمیز

  • بدون اضافه کردن شکر
  • استفاده زنبور از شهد گل ها
  • عسل کوهی
  • مزرعه طبیعی
  • در آزمایشگاه تست شده

100%

organic
product

درباره شرکت عسل طبیعی کندیمیز

گروه تولیدی کوهی با پروانه بهره برداری ۳۵۷۴۱۴۳۳۲۶۶۰ از وزارت صنعت، معدن و تجارت و شناسه کارگاهی ۱۴/۱۰۶۷ از سازمان غذا و دارو و با برند تجاری کندیمیز، در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با اتکا به دانش نوین زنبورداری در زمینه های تولید و بسته بندی و صادرات انواع عسل طبیعی و سایر محصولات عسل در سال هاس گذشته تشکیل گردید. این واحد تولیدی به عنوان یکی از بهترین واحد های بسته بنندی عسل ایران افتخار دارد با شناسایی زنبورداران حرفه ای از مناطق کوهستانی استان اردبیل و عقد قرارداد با آنها، اقدام به جمع آوری و بسته بندی مرغوب ترین عسل این مناطق نموده و با استانداردهای جهانی وارد بازار ایران و کشورهای دیگر نماییم

12532

عسل طبیعی به فروش رسیده

68

زنبورداران عسل طبیعی

56

هکتار زمین ها

در وبسایت عسل طبیعی کندیمیز

خدمات ما

عسل طبیعی کندیمیز تولید شده از بهترین مزارع عسل طبیعی اردبیل دارای نشان سبز سلامت سازمان غذا و دارو است. سنجش کیفیت عسل ها در مجهزترین واحد کنترل کیفی و آزمایشگاهی توسط پرسنل کار آزموده انجام می پذیرد. زنبورداران با تجربه و پرتلاش ما در اردبیل و دامنه های سبلان با استفاده از شهد گل های کوهستانی بهترین عسل های ایران را تهیه می کنند.

رعایت استانداردهای ارگانیک در طول استخراج به حفظ تمام آنزیم ها و خواص عسل کمک نموده و تضمینی برای تولید عسل طبیعی است.

 در وبسایت عسل طبیعی کندیمیز خرید بهترین و با کیفیت ترین عسل طبیعی اردبیل و سبلان در این مکان به سادگی برای شما با بهترین قیمت بازار در دسترس است. شما به راحتی می توانید با توجه به توان مالی خود از میان محصولات ما که شامل: عسل آویشن، عسل کنار، عسل چندگل، عسل کوهستان، عسل جنگلی و انواع معجون عسل با مغزهای درجه یک با بهترین کیفیت فراهم است انتخاب نمایید.

ارائه مشاوره توسط کارشناسان ما به علاقه مندان جهت راه اندازی تولیدی، زنبورداری و تشخیص کیفیت عسل انجام می شود.

همچنین زنبورداران عزیز از سراسر ایران جهت همکاری با ما و اخذ قرارداد فروش با تضمین بهترین شرایط تسویه حساب می توانند با ما تماس حاصل نمایند.

ما در این وبسایت مقالات به روز از معتبرترین منابع علمی جهان و اطلاعات بسیار مفید عسل درمانی جهت اطلاع از خواص دارویی و درمانی عسل را قرار داده این که هم در جهت خرید و فروش عسل و هم در جهت تولید محتوا در درجه عالی قرار بگیریم.

با مطالعه مطالب وبسایت عسل طبیعی کندیمیز شما می توانید نحوه تشخیص عسل طبیعی یا راه شناخت عسل طبیعی از تقلبی متوجه شده و بتوانید بهترین عسل را تهیه نمایید و از تمام خواص دارویی آن مطلع شوید.

بدانید چطوری ما عسل طبیعی را درست می کنیم
چند رسانه ای

نحوه عمل آوری عسل

اطلاعات بسیار مفید در مورد زنبورداری، نگهداری و استخراج عسل طبیعی

01. مرحله نخست کاشت گیاهان شهد دار است

می توانید توضیح مربوطه را در اینجا وارد کنید

02. زنبورهای عسل از شهد ها تغذیه می کنند

می توانید توضیح مربوطه را در اینجا وارد کنید

03. آنها را در کندو ذخیره و تبدیل به عسل می کنند

می توانید توضیح مربوطه را در اینجا وارد کنید

04.شیشه عسل را از عسل کندو اماده میکنیم

می توانید توضیح مربوطه را در اینجا وارد کنید

عضویت در خبرنامه دریافت هفتگی اخبار
دنبال کنید