ژله رویال
موارد استفاده از ژل رویال
یائستگی، ناتوانی جنسی، نازایی، خستگی مفرط، لک؛ ک­ک و چروک پوست، دیابت، تحریک سیستم دفاعی بدن، تعادل هورمونی، مبارزه با عفونت­های ویروسی و باکتریایی، عدم فعالیت غدد درون­ ریز، انسداد شریان­ها، کلسترول بالا، فشار خون، آسم، کنترل وزن، استخوان­های ضعیف یا شسکتگی، کمبود رشد، عفونت مثانه، تورم، کم­خونی، مشکلات کبدی، سرطان ، انواع آرتریت، کم­ حافظه ­گی، سوء تغذیه، خستگی روحی، خستگی و یا ضعف چشم­­ها، تقویت و نیروزایی، بهبود زخم­های داخلی وخارجی.
جوانی و زیبایی با ژل رویال
ژل رویال از گذشته تاکنون برای حفظ جوانی و تداوم زیابی پوست توصیه شده است. شواهد نشان می­دهد که این ماده افزاینده انرژی و سیستم دفاعی بدن، کاهش دهنده­ ی استرس، درمان بی­خوابی، تحریک­پذیری و کم حافظه­ گی می­باشد.
محققان به این نتیجه رسیده­ اند که ژل رویال شامل ترکیبات کاملی است که باعث تحریک غدد و نرمال بودن سیستم تولید مثل در زنان و مردان می­شود .و مانند هورمون­های طبیعی عمل می­کند و تمایلات جنسی را زیاد می­کند.
«ژلاتین» ماده دیگری است که در ژل رویال وجود دارد و پیش ماده کلاژن می­باشد و شایان توجه است که کلاژن برای جلوگیری از پیری و هم­چنین زیبایی وجوانی پوست بسیار موثر است .
عضویت در خبرنامه دریافت هفتگی اخبار
دنبال کنید