عسل برای شادابی صورت
عسل برای شادابی صورت
اولا بدن باید در حالت رخوت و استراحت باشد سپس صورت را با عسل که با روغن کرچک ممتاز مخلوط و مقداری کمی نعناع به آن اضافه شده است آغشته کنید.
روغن کرچک و نعناع که با عسل برای شادابی و زیبایی صورت به کار برده شوند باید خالص باشند اگر آن ها در دسترس نباشد روغن بادام شیرین بهترین جایگزین برای طراوت و زیبایی صورت است.
ضماد به این شرح تهیه می­شود:یک قاشق غذاخوری عسل با یک قاشق غذاخوری روغن کرچک یا روغن بادام شیرین مخلوط سپس یک هفته از این ماسک استفاده شود.
این ماسک طراوت خاصی به پوست صورت می­دهد خداوند منان زیبا و زیبایی­ها را آفریده و زیبا و زیبایی را دوست دارد. به لطف خداوند متعال با استفاده از عسل طبیعی ثمره تسبیح یک صورت زیبا و با طراوت و پرنشاط را خواهید دید.
عسل و زیبایی
عسل و مخلوط­های حاوی آن باعث شادابی و لطافت پوست شده و نقش مهمی در حفظ زیبایی و تجدید جوانی ایفا می­کنند.در هنر ارایش و زیبایی مخلوط­های مختلفی از عسل را به عنوان ماسک عسل به کار می­برند تا بر زیبایی و شادابی پوست بیفزایند.
دو نمونه ماسک عسل که برای پوست­ه ی خشک و چرب استفاده می­شود.
توجه:ترکیبات این ماسک ها که با عسل مخلوط می­شوند همه مغذی و فسادپذیر می­باشند و فقط به اندازه مصرف باید تهیه می­شوند هرگز اضافی آن را برای مصرف بعدی نگه ندارید.
درمان لکهای صورت
برگ خشگ شده شاتوت را اسیاب کرده وبا عسل مخلوط کنید . مخلوط حاصله را بر تمامی لکه های صورت بمالید و هرشب ادامه دهید تا از بین برود .
عضویت در خبرنامه دریافت هفتگی اخبار
دنبال کنید