رفع التهاب پروستات با بره­ موم
رفع التهاب پروستات با بره­ موم

 

در سال­های اخیر گرایش در به کارگیری محصولات زنبورعسل (بره­ موم، گرده گل و ژله رویال ) برای درمان بیماری پروستات، افزایش چشم­گیری پیدا کرده است.
در سال ۱۹۹۷ کلادنوف و دانشجویانش در بلغارستان ۵۵ بیمار که بین ۵۵ تا ۹۵ سال داشتند و همگی مبتلا به هیپرتروفی پروستات بودند را درمان کردند به تمامی این بیماران جراحی به عنوان درمان رایج پیشنهاد شده بود. محققین برنامه­ های درمانی که برای این بیماران طرح ریزی کردد ترکیبی از عسل، گرده گل، بره ­موم و ژله سلطنتی بود. پس از یک ماه تا دو ماه ۹۵% بیماران شکایتی از درد و مشکلات پروستات نداشتند و اندازه پروستات آنها نیز به وضعیت اولیه برگشت. یک بیمار ۹۳ ساله از سوند استفاده می­کرد شرح داد که ۶ ماه پس از درمان با این مخلوط به طور کامل سوند را برداشته و بهبود یافته است.
سرانجام در سال ۱۹۹۹ یک محقق روسی به نام سارا گزارش داد که ۳۶ بیمار مبتلا به پروستات­های حاد و مزمن را درمان کرده است. مجدداٌ درمان ترکیبی از بره­ موم، ژله سلطنتی، گرده گل و عسل از طریق شیاف به بیمارها داده شده. ۸۹% از افراد این گروه با کاهش رد و بهبود عملرکرد براساس تایید آزمایش خون و ادرای به میزان قابل ملاحظه­ای بهبود یافتند.
عضویت در خبرنامه دریافت هفتگی اخبار
دنبال کنید