درمان بیماری­های قلبی با عسل
درمان بیماریهای قلبی با عسل
عسل طبیعی یکی از بهترین مواد نیروبخش عضلانی به شمار می­رود.
عسل طبیعی به علت داشتن مواد قندی که راحت تجزیه می­شود و انرژی­زا است، تأثیر موثری روی بافت عضلانی قلب در انواع اختلالات و عوارض قلبی دارد. این تأثیر مهم باعث تحریک و تقویت قلب و نیز گشاد شدن رگ­ها شده و جریان خون را در رگ­های انشعابی افزایش می­دهد . و از سویی موجب تعدیل فشار مایعات بدن شده و فشار خون را تنظیم واز ایست­های قلبی جلوگیری می­کند.
 در صورت نداشتن یبوست برای تقویت عضلات قلب می­توان هر روز صبح یک قاشق عسل را همراه یک قاشق چای خوری پودر پوست خشک شده ­ی انار، در یک لیوان آب گرم حل کرده میل کرد و اگر دچار یبوست و خشکی مزاج هستید، اگر عسل طبیعی را با قدری زعفران مخلوط کرده و صبح­ها میل کنید برای تمام ناراحتی­ها و بیماری­های قلبی بسیار مفی و اثربخش است.
پوست انار را خشک کنید، پس از ساییدن یک قاشق غذاخوری پودر آن را در یک فنجان آب جوش ریخته و با یک قاشق مرباخوری عسل ، آن را شیرین کنیدو بخورید. این دارو را به مدت یک هفته روزی دو نوبت صبح و شب استفاده کنید. عضله­ی قلب تقویت شده  و با نشاط می­گردد.
برای درمان تنگی دریچه­ های قلب(سرخرگ آئورت) یا گرفتگی عروق کرونز، یک قاشق غذاخوری عسل با یک قاشق غذاخوری روغن زیتون همراه با عصاره نصف لیموترش در یک لیوان آبگرم ریخته و آن را تا حد نقطه­ ی جوش رسانده سپس ناشتا بنوشید.
هم­چنین برای تقویت عضله­ ی قلب و انجام عالی وظیفه و مقاربت جنسی برای بیماران قلبی، هر روز یک عدد پیاز کوچک میل شود، یک ساعت بعد، یک لیوان آب جوشانده­ی آویشن(یک قاشق مرباخوری پودر آویشن) که با دو قاشق مرباخوری عسل، شیرین شده را بنوشید.
عضویت در خبرنامه دریافت هفتگی اخبار
دنبال کنید